تماس بگیرید

03132684233

راهنما

قوانین عضویت:

 1. اخذ سفارش تنها از کاربرانی که به عضویت وبسایت مجتمع چاپ سینا طرح اصفهان در آمده باشند امکان پذیر خواهد بود.
 2. فرض بر صحت اطلاعات ورودی کاربران در زمان عضویت می باشد و پس از آن، هر نوع عملیات، اعم از بازیابی رمز عبور یا حتی تحویل کالا به شخصی می باشد که مدارک لازم را برای احراز و تطبیق هویت خود ارائه می دهد. چاپخانه این حق را دارد که در صورت عدم تطابق اطلاعات، سفارش آماده شده را به کاربر تحویل ننماید.
 3. جزئیات وارد شده در زمان ثبت سفارش در صفحه مربوطه، معادل نوشتن فرم سفارش مکتوب است و تایید نهایی سبد خرید به منزله امضای آن فرم می باشد.
 4. فرض بر این است که کاربر، آشنایی ابتدایی به اصول طراحی و مراحل چاپ دارد و در صورت بروز هر نوع مشکل در سفارش، اعلام عدم آگاهی از چاپ از سوی ایشان پذیرفتنی نیست.

قوانین سفارش:

 1. لازم است طراح گرافیک فایل سفارش (خود کاربر یا شخص دیگر) نسبت به مطالعه دقیق نکات مندرج در راهنمای  طراحی اقدام نموده و آنها را فایل طراحی رعایت نماید. با توجه به این که پیش از چاپ هیچ گونه کنترلی روی فایل های ارسالی وجود ندارد، مسئولیت هر نوع خرابی کار چاپی که ناشی از عدم رعایت این نکات باشد بر عهده کاربر خواهد بود. 
 2. مسئولیت حقوقی و قانونی استفاده از اوراق چاپی سفارش داده شده بر عهده کاربر می باشد. لذا فرض بر این است که وی تمام تبعات قانونی استفاده از آن را می پذیرد. همچنین کاربر موظف است برای آن دسته از سفارشاتی را که نیاز به مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح داشته باشد، مستندات لازم را ارائه دهد.
 3. در صورت سفارش هر نوع محصول چاپی که طرح یا کاربرد آن خلاف شرع یا قانون رسمی کشور باشد، سفارش لغو خواهد شد و اگر به دلیل مکانیزه بودن فرایند فرم بندی و چاپ، سفارش چاپ شده باشد، آن کار معدوم شده و هیچ مبلغی به کاربر عودت داده نخواهد شد.
 4. سفارشات بر اساس قیمت هایی در وبسایت مجتمع چاپ مهراد درج شده، دریافت و ثبت می شود و پس از آن تغییری در آن به وجود نخواهد آمد. اما چاپخانه این حق دارد که بدون اطلاع قبلی قیمت محصولات و خدمات خود را برای سفارشات جدید تغییر دهد.
 5. لغو سفارش فقط در صورتی امکان پذیر است که سفارش در مرحله ای باشد که امکان لغو آن وجود داشته باشد. در این مرحله دکمه لغو در پنل کاربری نمایش داده شده و در صورت اقدام به لغو، کل مبلغ سفارش در حساب کاربری شارژ می گردد. شایان ذکر است در صورت تقاضای استرداد وجه به صورت واریز به حساب بانکی کاربر، 10% از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد.
 6. زمان تحویل سفارش بر اساس تاریخ و ساعت سفارش و تقویم رسمی کشور همزمان با سفارش به کاربر اعلام می گردد. برای اطلاع از نحوه محاسبه زمان تحویل آن به"راهنمای تحویل سفارش"مراجعه شود.
 7. امکان تغییر زمان تحویل، پس از ثبت آن وجود نخواهد داشت. تا زمانی که امکان لغو وجود دارد، کاربر می تواند سفارش را کنسل و سفارش جدیدی ثبت نماید.
 8. به دلایل پیش بینی نشده از قبیل قطع برق یا خرابی ماشین آلات، ممکن است تحویل سفارش با تاخیر مواجه شود. در ابتدای هر سفارش هیچ گونه فرضی مبنی بر وجود تاریخ مصرف سفارش و متعاقب آن عدم کارایی و عدم پذیرش آن از جانب سفارش دهنده پس از موعد مقرر، وجود ندارد.
 9. سفارشاتی که ایراداتی از قبیل فرهنگی، قانونی، عدم رعایت الزامات چاپ و غیره داشته باشند و پیش از چاپ توسط کارشناسان مجموعه شناسایی شوند، تعلیق شده و در پنل کاربری در بخش سفارشات تعلیق شده به کاربر اعلام می شود. کاربر می تواند با مراجعه به این قسمت فایل کار را تعویض نموده و سفارش را مجددا به جریان بیاندازد. بدیهی است محاسبه زمان تحویل، از زمان ثبت سفارش با فایل جدید محاسبه خوهد شد.
 10. به دلیل وجود عوامل متعدد در تولید یک محصول چاپی تعداد نهایی کار تحویلی حداکثر تا 7 درصد امکان باطله و کسری وجود دارد .
 11. در صورت نارضایتی کاربر از پایین بودن احتمالی کیفیت، کاربر می تواند مراتب را از طریق بخش گارانتی دنبال کند.

برای استفاده از گارانتی کیفیت کاربر باید در نظر داشته باشد که :     

- درخواست استفاده از گارانتی باید حداکثر تا 3 روز کاری پس از دریافت یا تحویل سفارش اعلام شود.

- در طراحی سفارش کلیه نکات مندرج در دستورالعمل های طراحی رعایت شده باشد.

-به درخواست هایی که یکی از شرایط فوق در آن لحاظ نشده باشد ترتیب اثر نخواهد شد.

و در نظر داشته باشد موارد ذیل شامل برگشت و گارانتی کیفیت نمیباشد :

- سفارشات چاپی که نکات مندرج در دستورالعمل های طراحی در آن رعایت نشده باشد.

- کیفیت چاپ سفارشات با زمینه تمپلات اعم از آبی، سورمه ای، بنفش، قهوه ای، زرشکی، آلبالویی و مشکی.

- درخواست هایی که پس از 3 روز کاری اعلام شوند.             

- خرابی کار ناشی از حمل در مسیر ارسال اعم از پیک و باربری.

-وجود لکه و نقطه های ریز ناشی از چاپ، روی کار چاپی بزرگتر از ابعاد کارت ویزیت.

- تاخیر در زمان تحویل.

 1.  بابت سفارشات چاپی هیچ زینکی به کاربر تحویل داده نشده و پس از چاپ معدوم خواهد شد. (مالکیت زینک های مصرفی متعلق به چاپخانه می باشد)

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید